Производитель: Pedrollo
Код товара: 530ECN07A1
Доступность: На складе
1 509 грн.

Pedrollo QEM 075 пульт керування для однофазного свердловинного насоса


Пульт керування QEM призначений для запуску однофазних свердловинних насосів 4". Конструкція пульта керування QEM включає вимикач, клемну колодку, теплове реле на певну силу струму та пусковий конденсатор певної ємності.


Пульт управління QEM використовується у системах водопостачання, які призначені для побутового та промислового використання.


Пульт поставляється в корпусі з термопластика, захищає свердловинний електронасос від перевантажень та короткого замикання. Розрахований на підключення поплавкового вимикача (або реле тиску тощо)


Температура довкілля: 5°С - +40°С із відносною максимальною вологістю 50%


ХАРАКТЕРИСТИКИ:


Конденсатор: 20μF

Комутована потужність: 0,55 кВт;

Номінальна. сила струму: 6А;

Комутований струм: 220В, 50Гц;

Корпус: пластик.

КОМПОНЕНТІ:


Вимикач із запобіжниками;

Перемикач ПУСК-Зупинка;

Клемна коробка для підключення електронасоса та поплавкового вимикача (реле тиску тощо)

Тепловий захист із ручним перезапуском;

Зелена сигнальна лампа увімкнення насоса;

Конденсатор.

Захист від перевантажень та короткого замикання

Для правильного вибору пульта управління рекомендується перевірити споживану силу струму А і ємність конденсатора електродвигуна відповідно до таблиці даних.
Пульти керування насосом Pedrollo QEM відрізняються різноманітністю представлених на ринку моделей. На вибір покупцям представлені і однофазні, і трифазні, з великою кількістю режимів та способів перемикання. Широкий асортимент, представлений італійською компанією Pedrollo, дозволить підібрати необхідну модель, що відповідає всім параметрам, що цікавлять. Всі пульти укомплектовані перемикачами, які мають можливість працювати і в ручному, і автоматичному режимі.


Певні моделі створювалися з розрахунку підключення можливого додаткового устаткування, наприклад, поплавка чи автоматичних датчиків, які за максимального зниження рівня рідини відключають електронасос, не дозволяючи приладу функціонувати вхолостую. Відповідно, це дає можливість заощадити на витраті енергії,

істотно знизити експлуатаційні витрати та знос, продовжити термін служби виробу та захистити його від перегріву.

Пластмасовий корпус блоку управління захищає вміст від впливу атмосферних явищ та зовнішніх факторів.


Структура та застосуванняПульт керування насосами Pedrollo QEM створений для запуску, діагностики, постійного моніторингу та захисту насоса від можливих перевантажень або коротких замикань, які завдають шкоди системі. Особливості їх структурної будови залежить безпосередньо від пропускної спроможності продуктивності насоса.


Основними робочими вузлами кожного блоку управління є вбудоване термічне реле з функцією перезапуску, корпус, як правило, виконаний з вогнетривкого технопластику. Електроди, лампа-сигналізатор роботи насоса, лічильник, перемикач режимів запуску та зупинки, конденсатор, клемна панель - усі ці частини одного блоку управління в цілому гарантують комфортну роботу з приладом, інтуїтивно зрозуміле управління, з яким у користувача не виникне проблем, захист насоса від перегріву,

короткого замикання та інших можливих підводних каменів.


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Рекомендуемые товары